Kaikki turnaukset ovat avoimia. Sarjat: M= miehet, MH= miehet harraste, N= naiset, NH= naiset harraste, S= seka. Sarjarajoitukset VLC/sarjat. Ilmoittautuminen nettisivujen kautta kaikkiin turnauksiin heti kun ne ilmestyvät kalenterisivulla.
Cup vastaava Antero Tapola, 0440 880654

Sarjat M, MH, N, NH, S

30.09. TAMPERE M, N Virpi Ollila puh. 040 721 6553
Rantaperkiön Isku virpi.ollila@gmail.com Rp. Isku N 1 FI12 1146 3001 1504 13

30.09 KAUSALA MH, N Sanna Haukkavuori puh. 0400 176841
Iitin Pyrintö sanna.haukkavuori@pp.inet.fi Iitin Pyrintö FI1650690140019065

7.10. LOHJA, M, N, NH, S Kalle Pohjolainen puh. 050 3291059
Hongiston Tarmo kalle.pohjolainen@oph.fi Hongiston Tarmo FI97 4006 1120 0325 64

15.10. (su) H:ki MH, NH Jouni Lind puh. 050 5213305
PuMa-Volley jouni.lind@saunalahti.fi PuMa-Volley FI43 1406 3000 000275

15.10.(su) TAMPERE (vielä ehdollinen) M, N Mika Lehtinen puh 050 5648926
Evolution Volley mlehtine@me.com Evolution Volley

21.10. HEINOLA MH, NH Veijo Koistinen puh 0400713085
Myllyojan Masters Max 9/sarja koistinen.veijo@gmail.com Myllyojan Masters FI98 5045 0620 1493 65

28.10. HYVINKÄÄ M, MH, N, NH Jarmo Aspela puh. 044 9230180
Hyvinkäänkylän Kisaajat jarmo.aspela@kela.fi Hyvinkäänkylän Kisajat FI71 102935002077 65

4.11. KOUVOLA M, MH, N, NH,S Simo Saros, puh. 0400 173150, ilt. 0400 411987
Kouvolan Lentopalloilijat -57 simo.saros@destia.fi Kouvolan LP-57 FI51 1579 3006 1058 55

4.11. TAMPERE M, N Leena Järvenkylä- Niemi, puh 050 3231972
Kalevan Lentopallo leena@leeniemi.net Kalevan Lp FI28 2046 1800 0146 80

11.11.VIHTI MH, NH, S Maarit Pulkkinen puh 050 3326151
Vihdin Isku Max MH8,NH8,S6 piparkko@gmail.com Vihdin Isku FI22 52971450040315

18.11. HÄMEENKOSKI MH, NH Mika Teliranta puh. 044 3448993
Herralan Hukat teliranta@hotmail.com Herralan Hukat FI56 4212 1120 0024 50
25.11. Avoinna

2.12. KAUSALA M, N, NH Hannu Backman puh.040 5811670
Kausalan Yritys Max 6/sarja hannu.backman@pp.inet.fi Kausalan Yritys FI64 42120010099691

9.12. HELSINKI S Matti Haapala puh 040-5608625
LaajasalonVoima Max 12 joukkuetta matti.haapala@laajasalonvoima.fi

9.12 RAASEPORI/Kisakeskus M, MH, NH Kari Heikkilä puh. 0440533804
Lentistuki toimisto@lentistuki.com Lentopallon harrastuksen edistämisyhdistys
FI33 1011 3000 2730 77
16.12 HOLLOLA MH, N, NH Jukka Pohja puh. 050 3900 470
Salpis jukkapohja@phnet.fi Salpis FI 56 5612 1120 4197 23

16.12. TAMPERE M, N Noora Siikala
+358 40 5517375
noora.siikala@biz.tamk.fi
Supi Volley Supi-Volley FI25 5731 9620 0122 90

6.1.LOHJA N, NH, S Tuula Pulkkinen 050 3242747
Lohjan Naislentopalloilijat tuulapulkk@googlemail.com Lohjan Naislentop FI41 5236 0450 075200

6.1. AKAA M, N Tarja Humaloja puh. 040 7363433
A-Volley tarja.humaloja@tpnet.fi A-Volley FI11 5228 1720 0223 45

13.1. HYVINKÄÄ M, MH, N, NH Jarmo Aspela puh. 044 9230180
Hyvinkäänkylän Kisaajat jarmo.aspela@kela.fi Hyvinkäänkylän Kisajat FI71 102935002077 65

20.1. JÄRVENPÄÄ MH, N, NH, S Tero Mäkinen puh. 0400 800 027
Blues Volley Max 9/sarja tero.a.makinen@gmail.com Blues- Volley FI43 50920920063516

27.1 VALKEALA (vielä ehdolinen) M, MH, N, Vuokko Naukkarinen puh 045 6791950
Valkealan Kajo kajo.lentopallo@gmail.com Valkealan Kajo FI85 57521640011950

3.2. TAMPERE M N Leena Järvenkylä- Niemi, puh 050 3231972
Kalevan Lentopallo leena@leeniemi.net Kalevan Lp FI28 2046 180

3.2. ORIMATTILA (vielä ehdollinen) MH, NH Marja Ovaska puh
Orimattilan Jymy marja.ovaska@orimattila.com Orimattilan Jymy

10.2. VIHTI M, MH, NH Maarit Pulkkinen puh 050 3326151
Vihdin Isku Max M8,MH8,S6 piparkko@gmail.com Vihdin Isku FI22 52971450040315

17.2. LOHJA N NH S Kalle Pohjolainen puh. 050 3291059
Hongiston Tarmo kalle.pohjolainen@oph.fi Hongiston Tarmo FI97 4006 1120 0325 64

24.2.HÄMEENLINNA M,MH,N,NH Esa Vrkki puh 044 9822569
Luolajan Kalaskus virkki.valm@gmail.com Luolajan Kajastus FI61 56800040 115855

3.3 VANTAA M N S Kai Tuulari, puh.040 5549379
Korson Veto kai.tuulari@kolumbus.fi Korson Veto FI27 1221 3007 2003 35

3.3. KARKKILA MH, NH Toni Salapuro 045-2551251, sähköposti tämä
Alpo Volley toni.salapuro@gmail.com Alpo Volley FI37 4006 0010 2477 20

17.3.TALLINNA M MH N NH S Antero Tapola, puh. 0440 880654 Ilmoittautumiset,
matkapakettitiedustelut ja varaukset 2.2.2018mennessä antero.tapola@luukku.com vaihtoehdot tarkemmin www.vikinglinecup.net Turnausmaksu 80€ /joukkue maksetaan
15.2. mennessä JAT Sport Helsingin OP Fi78 5721 1520 3080 29
Tiedonantoihin joukkueen nimi/ Tallinna 2018
24.3. Lopputurnaukset M, MH, N, NH, S